EAPOSA0401
15'' LCD AerXmonitor XM-3015, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
Tenký a elegantní 15" LCD touch monitor Další informace
Kategorie:
Monitory
15'' LCD AerXmonitor XM-3015, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
AerXMonitor je tenký a elegantní monitor, který je navržen pro široké využití. Design je jednotný s pokladními systém AerXPOS. K celé této řadě je k dispozici kompatibilní a široká řada periferií. Díky své konstrukci - odolné polykarbonátové sklo bez rámečků připomínající tablet, kvalitní a lehký ABS plast zadní části displeje a těžší a bytelný podstavec z hliníku - zajišťují AerXMonitory stabilitu celého systému.
Výhody AerXMonitoru
- Atraktivní vzhled a ultratenké provedení
- Snadné připojení touch plochy a periferií přes USB
- Odolnost čelního panelu proti vodě a prachu ve třídě krytí IP65
- Zdroj součástí dodávky
- Vestavěné reproduktory
- Široká nabídka kompatabilního příslušenství celé řady AerX produktů
- Možnost použití s druhým monitorem - doplněním o speciální tyčový držák
Volitelné příslušenství - čtečky
- 3stopá magnetických karet
- iButton klíčů
- RFID bezdrátových karet
- Otisků prstů
- Kombinovaná magnet. karet a RFID bezdrátových karet
Základní parametry
| Velikost a typ displeje | 15' TFT LED LCD |
| Maximální rozlišení | 1024 x 768 |
| Dotyková plocha | kapacitní |
| LCD jas | 350 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 700:1 |
| Porty | 1 x VGA (DB15), 1 x HDMI, 1 x Line-in (3,5 jack)
1 x USB slave (type B), 1 x USB (Side) |
| Audio | 2 x 2W |
| Napájení | 2,5 mm DC jack - 12V/1,5A (max. 4A) |
| Rozměry | 342 (Š) x 320 (V) x 258 (H) mm (s podstavcem)
342 (Š) x 273 (V) x 38 (H) mm (bez podstavce) |
| Hmotnost | 3,9 kg (s podstavcem), 3 kg (bez podstavce) |
| Barevné provedení | černá se stříbrnou, bílá (na objednávku) |