EJG1007
7" LCD barevný zákaznický monitor Virtuos SD700F, USB, černý
7" IPS LCD, 1024 x 600 px, 250 cd/m2, USB Další informace
Kategorie:
Monitory
7" LCD barevný zákaznický monitor Virtuos SD700F, USB, černý
Upozorněte zákazníky na nové produkty a cenové akce prostřednictvím barevného zákaznického displeje s vysokým rozlišením!
Základní parametry
- 7" IPS LCD zákaznický displej čitelný i na slunečním světle
- Vysoké rozlišení 1024 x 600 px
- Široký pozorovací úhel
- Plochý displej v protiprachovém provedení
- Kompaktní velikost pro úsporu místa
- Těžká základna dává displeji výbornou stabilitu
- Odnímatelný stojan, možno displej namontovat na držák VESA 75 x 75 mm
- Po připojení k pokladnímu systému nebo PC funguje jako další monitor - rozšířená plocha
- Komunikuje pomocí USB rozhraní
- v nabídce též HDMI model s externím 12V napájením
- na dotaz varianty VGA / USB-C
- Nastavitelný náklon a výška displeje
- Napájení z USB, netřeba externího zdroje
- Součásti dodávky displeje:
- datový a napájecí USB kabel
- stojan
- uživatelská příručka (CZ)
Specifikace
| Zobrazovač | 7" IPS LCD |
| Podsvícení displeje | LED 250 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 1024 x 600 px |
| Pozorovací úhel | 150° / 140° (vodorovně / svisle) |
| Odezva | 25 ms |
| Napájecí napětí | 5 V, 500 mA |
| Spotřeba | 3,25 W |
| Rozměry | panel: 196 (Š) × 125 (V) × 23 (H) mm sloupek 2 ks: 130 (V) × 33 (průměr) mm podstavec: 160 (Š) × 60 (V) × 100 (H) mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Náklon panelu | 0° - 60° v pěti krocích |
| Natáčení panelu | max. 330° |
| Rozhraní | USB |
| Pracovní teplota | -20 ~ 45 °C |
| Vlhkost prac. prostředí | 20 ~ 80 % |