EVA0006
Adaptér pro pokl. zásuvky Virtuos a platební terminál FiskalPro VX520
Adaptér pro připojení pokladní zásuvky Virtuos k platebnímu terminálu FiskalPro VX520 včetně 2 m kabelu Další informace
Kategorie:
Adaptéry po otvírání
Adaptér pro pokl. zásuvky Virtuos a platební terminál FiskalPro VX520
Adaptér pro připojení pokladních zásuvek Virtuos k terminálu FiskalPro VX520. Umožňuje zásuvku nejen otvírat, ale i zjišťovat její stav. K napájení využívá RS-232 port připojeného terminálu.
Pro připojení zásuvek Virtuos je třeba použít kabel RJ12 24V (EKA0518), který je u zásuvek Virtuos dodáván jako jejich součást, případně lze kabel zakoupit samostatně.
Základní parametry
- kompaktní jednoduché provedení
- ovládání pokladní zásuvky portem terminálu
- možnost otvírání i monitoring stavu zásuvky
- otvírání 12/24V zásuvek (sestupný napěťový impuls)
- napájení z portu terminálu, nepotřebuje přídavný adaptér
- délka kabelu 2 m
Specifikace
| Rozhraní | RJ45, 8p8c |
| Napájení | Z RS-232 konektoru terminálu |
| Rozměry | 68 (Š) × 25 (V) × 44 (H) mm |
| Hmotnost | 10 g (včetně kabelu) |
| Barva | Černá |
| Připojení zásuvky | Konektor RJ12, 6p6c 12/24V opakované otvírání max. 1x za 5 s (nabití kondenzátoru) |
| Kompatabilita | Terminál FiskalPro VX520 |
| Pracovní prostředí | Pracovní teplota: 10-55°C Skladovací teplota: 0-55°C Relativní vlhkost: 10-90% |