EAPOSA0803
15'' LCD AerMonitor AM-1015, dotykový, kapacitní, DVI, VGA, USB
Tenký a elegantní 15" CCFL LCD touch monitor Další informace
Kategorie:
Monitory
15'' LCD AerMonitor AM-1015, dotykový, kapacitní, DVI, VGA, USB
AerMonitor je tenký a elegantní monitor, který je navržen pro široké využití. Lze si vybrat 15', 17' palcové verze, ale i celý pokladní systém s podobným designem AerPOS. K celé této řadě je k dispozici kompatibilní a široká řada periferií. Díky své konstrukci - odolné polykarbonátové sklo bez rámečků připomínající tablet, kvalitní a lehký ABS plast zadní části displeje a těžší a bytelný podstavec z hliníku - zajišťují AerMonitory stabilitu celého systému.
Výhody AerMonitoru
- Atraktivní vzhled a ultratenké provedení
- Snadné připojení touch plochy a periferií přes USB
- Odolnost čelního panelu proti vodě a prachu ve třídě krytí IP65
- Zdroj elegantně zabudovaný v noze - součástí dodávky
- Vestavěné reproduktory
- Široká nabídka kompatabilního příslušenství celé řadu Aer produktů
- Možnost použití s druhým monitorem - doplněním o speciální tyčový držák
Volitelné příslušenství - čtečky
- 1D, 2D čárových kódů
- 3stopá magnetických karet
- iButton klíčů
- Otisků prstů
- RFID bezdrátových karet
- Kombinovaná magnet. karet a IButton klíčů
- Kombinovaná magnet. karet a RFID bezdrátových karet
- Kombinovaná magnet. karet a otisků prstů
Základní parametry
| Velikost a typ displeje | 15' TFT LED LCD |
| Maximální rozlišení | 1024 x 768 |
| Dotyková plocha | kapacitní |
| LCD jas | 350 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 700:1 |
| Porty | 1 x VGA (DB15), 1 x DVI-D, 1 x Line-in (3,5 jack)
1 x USB slave (type B), 1 x USB (Side) |
| Audio | 2 x 2W |
| Napájení | 2,5 mm DC jack - 12V/1,5A (max. 4A) |
| Rozměry | 367 (Š) x 345 (V) x 212 (H) mm (s podstavcem)
367 (Š) x 294 (V) x 40 (H) mm (bez podstavce) |
| Hmotnost | 4,6 kg (s podstavcem), 2,9 kg (bez podstavce) |
| Barevné provedení | černá se stříbrnou, bílá (na objednávku) |