KBB9881
Čtečka RFID karet pro Aer,13.56 MHz
Provozní frekvence 13,56 MHz Další informace
Kategorie:
Čtečky AerPOS
Čtečka RFID karet pro Aer,13.56 MHz
Čtečka RFID karet pro AerPOS a AerMonitor
| Specifikace | |
| Režim | Pouze ke čtení |
| Podporované typy karet | ISO 18092 Felica, ISO 14443A Mifare Class, UltraLight |
| Napájecí napětí | 5V |
| Provozní frekvence | 13,56 MHz |
| Čtecí dosah | 20 až 30 mm |
| Podporované OS | POSready 2009 (32 bits), POSready 7 (32 & 64 bits), 10 IoT |
| I/O rozhranní | |
| Standard | USB 2.0 Type A |
| Rozměry | |
| Rozměry (Š x V x H) | 42 x 94 x 16 mm |
| Barva | Černá |