15'' LCD BMonitor BM-1500, dotykový, kapacitní, čtečka magnetických karet, HDMI, VGA, USB
15" palcový tenký a elegantní LCD touch monitor, polohovatelný se čtečkou magnetických karet Další informace
15'' LCD BMonitor BM-1500, dotykový, kapacitní, čtečka magnetických karet, HDMI, VGA, USB
BMonitor je tenký a elegantní monitor s dotykovou plochou a se čtečkou magnetických karet. Dvoukloubový stojan umožňuje nastavit potřebnou výšku a sklon panelu dle potřeby - lze ho přizpůsobit výšce, ze které je zařízení obsluhováno. Montážní otvory v podstavci nabízí možnost zavěšení monitoru na zeď.
Výhody BMonitoru
- Atraktivní vzhled a tenké provedení
- Součástí čtečka magnetických karet
- Dvoukloubový stojan pro přizpůsobení výšky a sklonu
- Snadné připojení touch plochy přes USB
- Odolnost čelního panelu proti vodě a prachu ve třídě krytí IP65
- Montážní otvory v podstavci pro možnost zavěšení monitoru na zeď
Čtečka magnetických karet
Čtečka karet pro identifikaci členských karet a kreditních poukázek umí číst všechny nejčasteji využívané standardy magnetických karet jako např. ISO 7811, 12, 13. Čtečka je velmi malá, s rozměry pouze 90 × 27 × 27 mm, takže je kompaktní a atraktivní. Životnost hlavy čtečky je přibližně 800 000 karet a každé správné načtení je signalizováno pípnutím. Zařízení čte všechny 3 stopy magnetického proužku.
- Snadnost nastavovacího postupu s mnoha možnostmi nastavitelných parametrů
- Čtečku je možno nastavit pro české prostředí Windows, také lze nastavit předzpracování načtených údajů před vlastním odesláním do hostitelského systému
- Velmi nízká spotřebá, nepotřebuje k provozu žádný další napájecí zdroj
- Funkcí emulace klávesnice na USB
- Funkcí emulace RS232 na USB
Obsah balení
- LCD panel
- Stojan
- Čtečka magnetických karet
- Napájecí zdroj
- HDMI kabel
- VGA kabel
- USB kabel × 2
Základní parametry
| Velikost a typ displeje | 15" TFT LED LCD |
| Maximální rozlišení | 1024 × 768, 4:3 |
| Dotyková plocha | kapacitní |
| LCD jas | 250 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 700:1 |
| Porty | 1 × HDMI, 1 × VGA (DB15), 1 × Line-out (3,5 jack), 2 × USB slave (type B) - touch + MSR |
| Audio výstup | 3,5 mm jack |
| Napájení | 2,5 mm DC jack - 12V/1,5A (max. 4A) |
| Rozměry | 352 (Š) × 310 (V) × 207 (H) mm (s podstavcem)
352 (Š) × 280 (V) × 40 (H) mm (bez podstavce) |
| Hmotnost | 3,7 kg (s podstavcem), 2,4 kg (bez podstavce) |
| Barevné provedení | černá barva |
Specifikace čtečky magnetických karet
| Snímané stopy | jedna, dvě nebo tři stopy |
| Formáty záznamu | ISO 7811, 12, 13, AAMVA, JIS, gift card... |
| Tloušťka karet | 0,76 ±0,08 mm |
| Velikost / Hmotnost | 90 × 27 × 27 mm, 100 g |
| Spotřeba energie | +5V ± 5% přímo z USB portu, klidový proud 10 mA, max. 50 mA |
| Typ rozhraní | USB |
| Materiál / Indikace | plast ABS + kov / LED (napájení) + akustická signalizace |
| Snímání | od 10 cm/s do 150 cm/s, obousměrné |
| Operační teplota | -20 °C až 60 °C |
| Skladovací teplota | -20 °C až 80 °C |
| Relativní vlhkost | 0 až 95 %, nekondenzující |
| Životnost čtecí hlavy | 800 000 průchodů |
| Software / nastavení | Nastavitelné externím programem přes USB port volně stažitelným ze stránek podpory
Virtuos. Možnost libovolného klávesnicového rozložení - předvolena čeština QWERTZ a anglická klávesnice. Až 8 znakový prefix a sufix, vypínatelné jednotlivé stopy a jejich ID a další... |
