EAPOSM0004
21,5'' LCD BMonitor BM-2150, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
21,5" elegantní LCD touch monitor Další informace
Kategorie:
Virtuos BMonitory
21,5'' LCD BMonitor BM-2150, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
BMonitor je tenký a elegantní monitor s dotykovou plochou. Stojan umožňuje nastavit potřebný sklon panelu.
Výhody BMonitoru
- Atraktivní vzhled a tenké provedení
- Nastavení úhlu sklonu panelu
- Snadné připojení touch plochy přes USB
- Odolnost čelního panelu proti vodě a prachu ve třídě krytí IP65
Obsah balení
- LCD panel
- Stojan
- Napájecí zdroj
- HDMI kabel
- VGA kabel
- USB kabel
Základní parametry
| Velikost a typ displeje | 21,5' TFT LED LCD |
| Maximální rozlišení | 1920 × 1080, 16:9 |
| Dotyková plocha | kapacitní |
| LCD jas | 300 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 1000:1 |
| Porty | 1 × HDMI, 1 × VGA (DB15), 1 × Line-out (3,5 jack), 1 × USB slave (type B) - touch |
| Audio výstup | 3,5 mm jack |
| Napájení | 2,5 mm DC jack - 12V/3A (max. 4A) |
| Rozměry | 520 (Š) × 370 (V) × 178 (H) mm (s podstavcem)
520 (Š) × 312 (V) × 50 (H) mm (bez podstavce) |
| Hmotnost | 4,9 kg (s podstavcem), 3,7 kg (bez podstavce) |
| Barevné provedení | černá barva |