EAPOSM0001
15'' LCD BMonitor BM-1500, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
15" palcový tenký a elegantní LCD touch monitor, polohovatelný Další informace
Kategorie:
Virtuos BMonitory
15'' LCD BMonitor BM-1500, dotykový, kapacitní, HDMI, VGA, USB
BMonitor je tenký a elegantní monitor s dotykovou plochou. Dvoukloubový stojan umožňuje nastavit potřebnou výšku a sklon panelu dle potřeby - lze ho přizpůsobit výšce, ze které je zařízení obsluhováno. Montážní otvory v podstavci nabízí možnost zavěšení monitoru na zeď.
Výhody BMonitoru
- Atraktivní vzhled a tenké provedení
- Dvoukloubový stojan pro přizpůsobení výšky a sklonu
- Snadné připojení touch plochy přes USB
- Odolnost čelního panelu proti vodě a prachu ve třídě krytí IP65
- Montážní otvory v podstavci pro možnost zavěšení monitoru na zeď
Obsah balení
- LCD panel
- Stojan
- Napájecí zdroj
- HDMI kabel
- VGA kabel
- USB kabel
Základní parametry
| Velikost a typ displeje | 15" TFT LED LCD |
| Maximální rozlišení | 1024 × 768, 4:3 |
| Dotyková plocha | kapacitní |
| LCD jas | 250 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 700:1 |
| Porty | 1 × HDMI, 1 × VGA (DB15), 1 × Line-out (3,5 jack), 1 × USB slave (type B) - touch |
| Audio výstup | 3,5 mm jack |
| Napájení | 2,5 mm DC jack - 12V/1,5A (max. 4A) |
| Rozměry | 352 (Š) × 310 (V) × 207 (H) mm (s podstavcem)
352 (Š) × 280 (V) × 40 (H) mm (bez podstavce) |
| Hmotnost | 3,7 kg (s podstavcem), 2,4 kg (bez podstavce) |
| Barevné provedení | černá barva |
